راه اندازی سریع فروشگاه ساز تلگرام

برای شروع استفاده از فروشگاه ساز ابتدا بر روی اینجا کلیک کنید و ثبت نام خود را انجام دهید ، سپس با کلیک بر روی ورود به پنل مدیریت وارد پنل مدیریت شوید ، بسیار خوب از اینجا آموزش پنل شروع خواهد شد.

پس از ورود به پنل مدیریت ابتدا میبایست ربات خود را پیکر بندی کرده و تنظیمات مربوط را انجام دهید ، به این منظور از گزینه های سمت راست بر روی گزینه ی تنظیمات کلیک کنید. طبق توضیحات ارایه شده در این بخش تنظیمات را به طور کامل انجام دهید .
** نکته : برای ساخت پوسته ی و گرفتن توکن میتوانید میتوانید از اموزش ساخت پوسته ی ربات و دریافت توکن استفاده نمایید.
پس از انجام تنظیمات میبایست دسته بندی محصولات خود را انجام دهید ، در صورتی که برای محصولات خود دسته بندی ندارید میتوانید از این بخش گذر کنید. برای دسته بندی محصولات خود میبایست ابتدا بر روی گزینه ی دسته بندی از سمت راست کلیک نمایید. پس از ورود به این قسمت میبایست دسته بندی های خود را وارد نمایید .
به طور مثال در صورتی که میخواهیم بعد از ورود به بخش محصولات کاربر دو دسته ی پیراهن و شلوار را مشاهده نماید میبایست دسته بندی پدر را بر روی دسته بندی اصلی قرار دهیم ، در قسمت متن مورد نظر را وارد نمایید میبایست متنی که کاربر در این بخش مشاهده مینماید را وارد نمایید ، در قسمت شاخه ها میبایست شاخه های مورد نظر خود را وارد نماییم که در این مثال ما دسته ی شلوار و پیراهن را میخواستیم قرار دهیم این دسته ها را میبایست با , از هم جدا کنیم در این مثال ما باید پیراهن,شلوار را وارد نماییم در پایان با کلیک بر روی افزودن، این دسته بندی جدید قرار خواهد گرفت و با کلیک بر روی محصولات در ربات این دو دسته را مشاهده میکنیم ، به همین ترتیب زیر شاخه های تو در تو ی بعدی را وارد نمایید،با کلیک بر روی حذف و ویرایش و سپس اعمال میتوانید دسته بندی ها را حذف و ویا ویرایش نمایید. .
در قسمت محصولات میبایست برای دسته بندی های انتخابی خود محصول تعریف نمایید ، دقت کنید ابتدا دسته بندی های خود را ایجاد کنید تا بتوانید در دسته بندی های پایانی محصولات را به درستی در ربات وارد کنید ، برای افزودن محصول میبایست ابتدا بر روی افزودن محصول کلیک کرده و سپس بر روی اعمال کلیک کنید . با این کار فرم ثبت محصول ایجاد میشود که شما میتوانید در هر دسته به تعداد دلخواه محصول ایجاد نمایید. با انتخاب گزینه های حذف و ویرایش میتوانید محصولات ثبت شده را حذف و یا ویرایش نمایید.
در قسمت سفارشات ، سفارشات ثبت شده با قابلیت حذف نمایش داده میشود .
در قسمت کلید سازی شما میتوانید کلید های دلخواه خود را در منوی اصلی ربات ایجاد نمایید ، با کلیک بر روی این قسمت از منوی راست و با انتخاب افزودن کلید جدید و سپس کلیک بر روی اعمال میتوانید کلید جدید را تعریف کنید ، در قسمت نام کلید میبایست نامی که بر روی کلید قرار میگیرد را وارد نمایید و در قسمت پاسخ متنی که بعد از اینکه کاربر بر روی این دکمه کلیک کرد مشاهده میکند را وارد نمایید همینطور با کلیک بر فروشگاهی دکمه ی choose file در صورتی که میخواهید محتوای غیر متنی ارسال کنید میتوانید این فایل را انتخاب نمایید.
پس از تنظیم اطلاعات وارد رباتی که طبق اموزش ساخت پوسته ، ساختید شوید و بر روی START کلیک نمایید و یا دستور /start را نوشته و برای ربات ارسال نمایید تا ربات شروع به کار کند .
در صورتی که مشکلی در استفاده داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید ، برای ارتباط با ما بر روی تماس با ما کلیک نمایید !