مدیریت حرفه ای کانال تلگرام

تمامی امکانات خارق العاده کانال هال تلگرامی را با پنل ما تجربه کنید | بدون هیچ رد و نشانی از ما و ربات ارسال کننده پست ها !

دانلود نرم افزار اندروید آموزش و شروع استفاده از سیستم

آسان و خاص کانال خود را مدیریت کنید

تنظیمات حرفه ای

شما میتوانید بسیاری از قابلیت ها را در سیستم خود فعال یا غیر فعال نمایید! به طور مثال نمایش تعداد لایک ها م کامنت ها و....

واتر مارک و عکس حرفه ای

شما توسط سیستم میتوانید به راحتی و اتوماتیک روی عکس های خود بنویسید و همینطور عکس به همراه 4000 متن ارسال کنید و... !

دکمه های شیشه ای

بینهایت سطر و ستون دکمه های شیشه ای بسازید و با لینک های دلخواه در کانال خود بدون هیچ رد و نشانی از ما و پنل و ربات ما منشتر کنید!
برای آموزش بیش تر میتوانید اینجا کلیک کنید!

ارسال پست های زمان دار

با استفاده از این سیستم میتوانید پست ها ، متن ها ، عکس ها ، کپشن ها و دکمه های شیشه ای خود را از روی تقویم تنظیم کنید ! این پست ها در پنل قابل مشاهده میباشند و میتوانید در پنل پست ها را حذف نمایید ! میتوانید بینهایت پست را برای ارسال تنظیم کنید و شما بدون انجام کاری شاهد ارسال پست ها در کانال خود باشید !

اینستاگرام خوان هوشمند

تنها با ثبت توکن اینستاگرام خود (روش دریافت توکن تشریح خواهد شد) سیستم به طور هوشمند پست های اینستاگرام شما به همراه تعداد لایک و کامنت و... را در کانال شما ارسال میکند! میتوانید از سه طریق ارسال پست در کانال به محض ارسال پست در اینستاگرام، ارسال در ساعات خاص روزانه و ارسال از روی تقویم پست های خود را در کانال ارسال کنید ! پست های تکراری در کانال شما ارسال نخواهد شد!

فید خوان هوشمند

تنها با ثبت فید سایت خود در پنل ، سرویس ای اچ پی ، پست های سایت شما را به طور هوشمند در کانال شما منتشر میسازد ! شما میتوانید از سه طریق ارسال پست در کانال به محض ارسال پست در سایت ، ارسال در ساعات خاص روزانه و ارسال از روی تقویم پست های خود را در کانال ارسال کنید ! پست های تکراری در کانال شما ارسال نخواهد شد!

چرا از سیستم مدیریت کانال ما استفاده کنید ؟

کانال خود را آسان مدیریت کنید! رایگان در سامانه ما ثبت نام کنید ، طبق آموزش پیش رفته و پس از تنظیمات به آسانی و بدون هیچ رد و نشانی از ما و ربات ارسال کننده پست ها از تمامی امکانات خاص تلگرام به همراه سیستم های جدید استفاده نمایید!

  • بدون هیچ رد و نشانی از ما و تبلیغات ما
  • ارایه ی تمامی امکانات مرتبط با کانال به صورت یکجا
  • طراحی و پیاده سازی آخرین تکنولوژی
  • طراحی سیستم های جدید به درخواست کاربر
  • پشتیبانی 24 ساعته در تلگرام
  • راهنما و اموزش استفاده کامل
ورود به بخش آموزش اولیه و شروع

ساخت دکمه های شیشه ای ، متن هایپر لینک ، بلد و اتالیک و...

به سادگی هر چه تمام تر بی نهایت دکمه ی شیشه برای پست های خود بسازید ، درمتن خود از لینک و متن بلد و آبی و ایتالیک استفاده کنید و متن خود را جذاب و رسا تر کنید.
در میان کانال ها بدرخشید و کاربرانتان را هیجان زده کنید!

عکس های خود را با کپشن های طولانی ارسال کنید !
ما تمامی امکانات حرفه ای کانال های تلگرام را یکجا برایتان جمع آوری کرده ایم !

وب سایت و اینستاگرامتان را به طور اتوماتیک و هوشمند به کانال متصل کنید

تنها با دادن لینک فید سایتتان آن را به کانال متصل نمایید! سیستم ما به صورت اتوماتیک طبق برنامه ای که برایش مشخص میکنید مثلا راس ساعت های خاصی روزانه به وب سایت شما مراجعه کرده و در صورتی که پست جدیدی داشتید آن را به کانال ارسال میکند، همینطور میتوانید از ارسال تقویمی استفاده گنید و یا حتی با استفاده از سیستم پست در زمان ارسال به صورت همزمانی یعنی به محض ارسال پست در وب سایتتان به طور اتوماتیک حداکثر تا 5 الی 15 دقیقه بعد پست به طور اتوماتیک در کانالتان منتشر خواهد شد !

همه ی این موارد برای اینستاگرام نیز صادق است ! به این صورت که شما با دادن توکن به همان روش های قبلی پست های شما را حتی با تعداد لایک و کامنت ها در کانالتان منتشر خواهد کرد و شما هیچ گونه نیازی به ارسال یک مطلب در کانال و اینستاگرامتان ندارید ! بلکه این دو سیستم کاملا هماهنگ با یکدیگر هماهنگ عمل میکنند!

پست هایتان را زمان دار و مدیریت شده ارسال کنید!

کلی پست به همراه عکس و دکمه ی شیشه ای و... رو میتونید از قبل در سرویس قرار بدید برای هر کدام زمان دقیق ارسال را از روی تقویم انتخاب کنید ! اینطوری میتونید مطالبتون رو روزانه در ساعات خاص ارسال کنید و همینطور نیازی نیست هر روز و هر شب وقت بزارید تا کانالتون رو به روز کنید بلکه با یک بار زمان گذاشتن میتونید تا چندین روز پست هاتونو واسه ارسال قرار بدید!

در ضمن لیست کامل پیام هایی که قراره ارسال بشه تو کانال رو شما میتونید ببینید و در صورتی که مشکل داشت و یا نمیخواستید که پیام ارسال بشه به راحتی میتونید اون پیامو حذفش کنید.

همین الان تو 5 دقیقه راهنمای استفاده رو بخون و استفاده از سیستم رو شروع کن

آموزش و شروع کار با سیستم